close
تبلیغات در اینترنت
فرزند ناصرخان: قلعه نویی برای پدرم نه مشکی پوشید و نه تسلیت گفت

فرزند ناصرخان: قلعه نویی برای پدرم نه مشکی پوشید و نه تسلیت گفت

خبرگزاری پارس فوتبال

فرزند ناصرخان: قلعه نویی برای پدرم نه مشکی پوشید و نه تسلیت گفت/ وقتی عکس پدرم را روی سینه پرسپولیسی‌ها دیدم بغض کردم/ ملت ایران نشان دادند ناصر حجازی کیست

image

یک بغضی هنوز هم گلویش را می فشارد. انگار نتوانسته هنوز با خودش خلوت کند و یک دل سیر گریه کند. سعی می کند پا در جای پای پدر بگذارد و اول از همه ادب را رعایت کند.

انتخاب نوشت: آتیلا آنقدر قدرشناس است که چند روز پس از مرگ پدرش و به خاطر اینکه پرسپولیسی ها در مراسم ختم ناصر حجازی شرکت کرده بودند به ورزشگاه آزادی رفت تا از آنها سپاسگذار باشد. او پس از پایان این بازی از بغض هایش گفت، از خصلت خوب ایرانی ها که در هنگام غم ابراز همدردی شان با یکدیگرند و البته از شکست سپاهان مقابل پرسپولیس!

فرزند ناصر حجازی خدا را شاکر است که پرسپولیس توانست تیم امیر قلعه نویی را شکست دهد:«اول بازی که عکس پدرم را روی سینه بازیکنان پرسپولیس دیدم برای لحظاتی بغض کردم.آنها کاری شرافتمندانه و بزرگ انجام دادند.خدا را شکر که برنده شدند و هم پرسپولیسی ها را خوشحال کردند و هم استثنائا استقلالی ها را.»

او در ادامه در مورد امیر قلعه نویی حرف می زند. اینکه او برای گفتن تسلیت به خانه آنها نیامده و البته آتیلا چنین توقعی را هم نداشته. آتیلا حتی می گوید که برایش مهم نبوده که قلعه نویی به احترام پدرش، پیراهن مشکی نپوشیده است!:«دیدم که قلعه نویی پیراهن روشن پوشیده بود اما این یک مسئله شخصی است و ما نمی توانیم کسی را مجبور کنیم که برای پدر من مشکی بپوشد. بنده برای همه مردم ایران ارزش قائلماما ملت ایران باحضورشان در مراسم پدرم و حس قلبی که نسبت به او داشتندنشان دادند ناصر حجازی کیست و از همه آنهامتشکرم.نباید چنین چیزهایبی اهمیتیرا وارد مباحث بزرگ کرد.»


نظرات

نظرات وبلاگ
نام شما :
آدرس وب سایت :
پست الکترونیک :
ایمیل * (برای عموم نمایش داده نخواهد شد)
پیام شما :
شکلک ها :
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
:
نظر خصوصی
کد امنیتی :
: